מצאנו עם מונח "עריכה הגהה תירגום איור" :
תוצאות נוספות
לחץ לפרטים
שם: גדעון
אזור: ירושלים
תחומי עיסוק: גינון; ייעוץ; מדיה, תרבות; שירותים; מחשבים; התנדבות; עריכה, הגהה, תירגום, איור;
כישורים: בוגר האוניברסיטה העברית בכלכלה. נסיון מקצועי במערכות מידע (תיכנות, ניתוח מערכות וניהול). עוסק בתרגום ספרים מאנגלית ומתעניין בהסטוריה של המוזיקה הפופולרית. יש לי גם רקע כחקלאי (מגדל מטעים ופרחים). אני מעוניין במיוחד להדריך ביישומי מחשב (כולל קשישים) וללמד תיכנות. גם עזרה לקשישים בודדים (לא סיעודיים), כולל דוברי אנגלית, באה בחשבון, ואשמח לתת גם הרצאות בתחום המוזיקה הפופולרית.

לחץ לפרטים
שם: יעקב
אזור: ראשון לציון
תחומי עיסוק: הוראה; ילדים; כספים; עריכה, הגהה, תירגום, איור;
כישורים: עבדתי כ 45 שנה כרואה חשבון.חשב בחברה

לחץ לפרטים
שם: רונית
אזור: פתח תקווה
תחומי עיסוק: הוראה; עבודות בבית; פקידות, עבודה משרדית; שירותים; עריכה, הגהה, תירגום, איור;
כישורים: שלום רב, אני גימלאית של משרד הבריאות בתחום בריאות הנפש. תפקיד אדמיניסטרטיבי . עוסקת ועסקתי שנים רבות בהוראת מתמטיקה בשיעורים פרטיים. בעלת תאר ראשון במתמטיקה .סטטיסטיקה ותעודת הוראה במתמטיקה.. בוגרת קורס בעריכה לשונית אשמח לעסוק בהגהה, בהוראה-מתמטיקה,שימוש במחשב.. אדמיניסטרציה-בעדיפות אחרונה. שלושה ימים בשבוע או כל יום אם זו עבודה מהבית במחשב או בטלפון. תודה.

לחץ לפרטים
שם: יעקב
אזור: ראשון לציון
תחומי עיסוק: כספים; עריכה, הגהה, תירגום, איור;
כישורים: ידע בתוכנות שליטה מלאה בתוכנות ה-Office . תוכנות חשבונאיות והנה"ח ובהן: חיסולית, שרוני, רקפת, חשבשבת, חשבשבת חלונות, פריוריטי, כל נתון , מערכת שע"מ. ניהול כספים עריכת דוחות כספיים רבעוניים לבורסה עריכת דוחות תמחירים ניהול מערכת חשבונות ממוחשבת ניהול מו"מ בנושאי עבודה שוטפת התקשרויות עם בנקים התחשבנויות עם ספקים אחראיות על גביה מלקוחות וכו'.

לחץ לפרטים
שם: דניאל
אזור: תל-אביב
תחומי עיסוק: ייעוץ; עסקים; מדיה, תרבות; שיווק ומכירות; עריכה, הגהה, תירגום, איור; תיירות;
כישורים: בוגר תואר שני בתקשורת המונים (ארה"ב), 40 שנה בעלות וניהול חברת לפרסום, מתוכם 11 שנה נציג הפרסום והשיווק בישראל של משרד התיירות הטורקי , עמית בכיר בבית הספר לתקשורת בינלאומית באוניברסיטת בר-אילן, מחבר הספר "פרצופה של מדינה - תדמית ערים ומדינות בעולם תחרותי", חבר בהנהלת ידידי מד"א בישראל, מפתח האפליקציה לעידוד תרומות דם בישראל.

לחץ לפרטים
שם: סטפן דוד
אזור: כפר סבא
תחומי עיסוק: ייעוץ; כספים; עסקים; עריכה, הגהה, תירגום, איור;
כישורים: יש לי תואר בראיית חשבון MBA וניהול עסקים עם 50 שנה של נסיון. מבין גם באקסל וורד דובר אנגלית (שפת אם) ועברית אוהב מאוד לעבוד עם אנשים וטוב בארגון ו ניהול עסקים.

תוצאות נוספות
 ..