מצאנו עם מונח "בריאות" :
תוצאות נוספות
לחץ לפרטים
שם: יהודית
אזור: חיפה
תחומי עיסוק: בריאות; הוראה; ייעוץ; ילדים; שיווק ומכירות;
כישורים:

לחץ לפרטים
שם: רונית
אזור: פתח תקווה
תחומי עיסוק: הוראה; עבודות בבית; פקידות, עבודה משרדית; שירותים; עריכה, הגהה, תירגום, איור;
כישורים: שלום רב, אני גימלאית של משרד הבריאות בתחום בריאות הנפש. תפקיד אדמיניסטרטיבי . עוסקת ועסקתי שנים רבות בהוראת מתמטיקה בשיעורים פרטיים. בעלת תאר ראשון במתמטיקה .סטטיסטיקה ותעודת הוראה במתמטיקה.. בוגרת קורס בעריכה לשונית אשמח לעסוק בהגהה, בהוראה-מתמטיקה,שימוש במחשב.. אדמיניסטרציה-בעדיפות אחרונה. שלושה ימים בשבוע או כל יום אם זו עבודה מהבית במחשב או בטלפון. תודה.

לחץ לפרטים
שם: שולמית
אזור: אשקלון
תחומי עיסוק: בריאות; ילדים; סיעוד;
כישורים: יצאתי בשעה טובה לפנסיה אחרי שנים רבות הבן הייתי אחות במקצועי. יש לי יכולת ניהול, השגחה, אחריות גבוהה, סדר וניקיון. זריזות ויסודיות גבוהה. אני מעוניינת לשמש כאחות.

לחץ לפרטים
שם: שרי
אזור: הוד השרון
תחומי עיסוק: בריאות; כשאתה בחופשה; פקידות, עבודה משרדית; שונות; התנדבות; תיירות;
כישורים: שמי שרי קשר בת 67 אני ילידת קיבוץת לאחר שעזבתי את הקיבוץ בשנת 74 עברתי לירושלים ולמדתי טכנאות רנטגן. עם סיום הלימודים שהתקיימו בבית חולים הדסה עין כרם, עבדתי שם תקופה קצרה, משם עברתי לבית חולים ביקור חולים, עבדתי שם כמה שנים. לאחר מכן עזבתי את המקצוע לתקופה קצרה ואז חזרתי לעבוד במקצוע בקופת חולים כללית, שם שוב עבדתי כמה שנים ולאחר שנישאתי , עברתי להוד השרון ומאז עבדתי כל השנים עד לפרישתי בשנת 2016 בבית חולים איכילוב בתל אביב, עלי לציין שכל השנים הנ"ל עבדתי חצי משרה במשמרות ערב ולילה. מאז שפרשתי לא עבדתי והייתי רוצה תעסוקה

לחץ לפרטים
שם: שלמה
אזור: ירושלים
תחומי עיסוק: בריאות; הוראה; ייעוץ; פקידות, עבודה משרדית; מחשבים; שיווק ומכירות;
כישורים: בעריכה

לחץ לפרטים
שם: אילון
אזור: עומר
תחומי עיסוק: בריאות; גינון; חיות; כשאתה בחופשה; רכב; שונות; אחזקה; תיירות;
כישורים: אני בכושר, מטייל עם כלבים ועושה בייבי סיטר לכלב חתול ועוד. איש אחזקה, תעודת אבטחה יש נשק. הסעות -רשיון נהיגה ורכב. שפות- עברית, גרמנית ואנגלית.

תוצאות נוספות
 ..